פרוייקטים

לסלעית מגוון פרויקטים למגורים ביזום והובלתה וכן, פרויקטים בהם היא שותפה. בתחום היזמות רגילה, בהתחדשות עירונית, ומחיר למשתכן בפריסה ארצית.


Untitled-1Untitled-1
overlyoverly

במיקום הטוב ביותר בשכונת הפארק מוקם בימים אלו מתחם המגורים המעוצב ביותר בבבירת הנגב - "באר שבע טאצ' ". המתחם משלב סטנדרט מגורים ברמה הכי גבוהה ביחד עם הטאצ' העיצובי של מומחה ההום סטיילינג מושיק גלאמין. ירידה לפרטים הקטנים ועיצוב השטחים הציבוריים, לובאים וחדרי הג'ימבורי מעניקים חוויה שטרם נראתה. הפרויקט מציע כ - 800 יחידות דיור ומגוון דירות 3/4/5/6 חד'. שכונת הפארק הינה שכונה חדשה בבירת הנגב המשתרעת על כ- 1150 דונם. השכונה כוללת שתי שדרות, האחת מרכזית המובילה מכיכר הכניסה ועד לפארק ושדרה נוספת שלאורכה ימוקמו קריות חינוך, כיכר מרוכזת, מבני ציבור ופארקק רחב היקף להולכי רגל ורוכבי אופניים. לשכונה קרבה לנתיבי התחבורה הציבורית לרבות הרכבת כל המשתנים הללו יוצרים לתושב חבילת מגורים מושלמת.

שכונת הדקלים - אליכין

שכונת הדקלים משתרעת על שטח של כ-300 דונם שלוש שכונות חדשות המוקמות על הקרקעות החקלאיות בקצה הדרום-מערבי של שטח השיפוט של המועצה המקומית אליכין – שכונת האתרוגים, שכונת הארזים ושכונת הדקלים. שכונת הדקלים מהווה המשך לשכונות האתרוגים והארזים. תכנון השכונה מבוצע על ידי חברת סלעית שהחלה בתהליך לאחר אישור תכנית האב של הישוב. המועצה מתכננת להקים במקום בית ספר ומרכז מסחרי בשטח של כ-10,000 מ"ר. שטחי הציבור המתוכננים בשכונה יכללו גינות ציבורית ושטחים ירוקים נוספים, שיאפשרו לתושבי השכונה ליהנות מאיכות חיים ומתכנון סביבתי התואם למגמה הירוקה של יישובי השרון.

 
 

נשמח להיות בקשר.

לפרטים נוספים על אחד הפרויקטים שלנו
נשמח לעמוד לרשותכם בטלפוןאו באמצעות הטופס
03-6464242

 

שליחת הודעה

לפרטים נוספים והתייעצות חינם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם